Нагору

ГО “Дружини ветеранів” продовжує розширювати коло підтримки. Разом із нашими партнерами: ВПГС”Національне об’єднання ветеранів війни за незалежність”у місті Дергачі – ми організували та передали чергову гуманітарну допомогу для мешканців Дергачівської громади.

​Ця підтримка спрямована на тих, хто зараз потребує її найбільше: родини наших військовослужбовців, ветеранів, внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та інші вразливі категорії населення.

​Цього разу спільно передали найнеобхідніші речі для повсякденного життя:

  • одяг для дітей та дорослих;
  • постільну білизну;
  • засоби особистої гігієни.

​Ми щиро дякуємо Голові підрозділу та всій команді «Національного об’єднання ветеранів війни за незалежність» у Дергачах за координацію, спільну роботу та надійне плече. Наша акція «Хвилинка доброти» триває, адже саме взаємопідтримка та єдність роблять нас незламними.

​Дякуємо організації Initiative RASOM Hürth, нашій колежанці Inna Maassen та кожному, хто пліч-о-пліч із нами тримає цей гуманітарний фронт!

​Разом ми сила. Допомагаємо, підтримуємо та впевнено йдемо до Перемоги!